Zaujíma ma
1. marca 2019

Veronika Pečimon Hesková

Editor Of Chief Ecommerce Bridge
1. marca 2019

Ecommerce Bridge má novú posilu

2 min čítanie

Projekt Ecommerce Bridge sa rýchlo rozrastá, čo je dôkazom toho, aký to bol dobrý nápad. Po pár mesiacoch jeho fungovania Štefan usúdil, že potrebuje posilu na plný úväzok. Dlho ma nemusel prehovárať, veľmi rada som sa do tohto projektu pripojila a púšťam sa do „hrotenia“.

Dovoľte mi predstaviť sa

Už ste asi pochopili, že tento článok je zo série tých osobnejších. Dovoľte mi sa vám teda v krátkosti predstaviť. Volám sa Veronika a som nová šéfredaktorka Ecommerce Bridge pre Slovensko a Česko. Som najmä marketingový nadšenec a netrpezlivý človek, ktorý má rád veci pod kontrolou. Písanie ma vždy lákalo a preto príležitosť stáť na čele online média určeného pre marketérov bola ako splnený sen. Ak sa o mne chcete dozvedieť viac, prelustrujte si moje sociálne siete alebo radšej začnite spolupracovať s Ecommerce Bridge, ak ste tak ešte neurobili 😀

 Príležitosť stáť na čele online média určeného pre marketérov bola ako splnený sen

Na čo sa môžete tešiť?

Asi vás neprekvapí, že s „bridžom“ máme veľké plány. V najbližších mesiacoch chcem nasadiť vylepšenú stratégiu, aby všetko odsýpalo rýchlejšie a naša komunikácia s autormi sa zefektívnila. Pokúsime sa spríjemniť pohyb na našom webe a zabaviť vás na sociálnych sieťach. Po úspešnom spustení českej verzie v minulom roku, máme ambíciu rozšíriť naše pôsobenie ďalej. Zužitkujeme skúsenosti z Dognetu a združíme aj marketérov z Maďarska, Poľska a Rumunska. Budeme neustále pracovať na zlepšovaní video rozhovorov. Na ich vizuálnej stránke, možno onedlho uvidíte v akcii aj mňa 🙂 Chceme prinášať najmä obsahovo hodnotné témy, ktoré sú zároveň prirodzene a jasne podané, tak ako tomu bolo doteraz. V hlavách máme veľa nápadov, takže naše portfólio sa určite bude rozširovať.

Po úspešnom spustení českej verzie máme ambíciu rozšíriť naše pôsobenie ďalej.

Spolupracujme

Či už patríte medzi našich autorov alebo sa ním ešte len stanete, teším sa na našu spoluprácu. Nezabúdajte, že si vážime vaše názory, ktoré nás stále posúvajú vpred. Neváhajte mi napísať konštruktívne postrehy a možno aj vďaka vášmu feedbacku sa staneme najlepším online médiom v oblasti ecommerce a marketingu.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Veronika Pečimon Hesková

Editor Of Chief Ecommerce Bridge

V Ecommerce Bridge sa venuje najmä komunikácii s autormi, editovaniu a publikovaniu článkov a video rozhovorov. Má na starosti celý chod projektu, inovácie, propagáciu a všetko spojené s obsahovou stránkou.


Posledné
Obľúbené
  • Kategórie

  • Podcasty

  • O nás

    Pravidlené novinky, rozhovory a dlhodobý obsah pre majiteľov eshopov a ecommerce marketérov. To je Ecommerce Bridge.

  • Tlačové správy