Zaujíma ma
6. mája 2019

Veronika Pečimon Hesková

Editor Of Chief Ecommerce Bridge
6. mája 2019

Ecommerce Bridge príchádza s novinkou : nájdete tu svoju vysnenú prácu v ecommerce.

2 min čítanie

Na stránke Ecommerce Bridge Slovensko po novom nájdete okrem pravideľného obsahu vo forme odborných článkov a zaujímavých rozhovorov aj novú sekciu – pracovné pozície z ecommerce.

Prečo sme sa rozhodli vytvoriť túto sekciu?

Najprv sme vyskúšali odprezentovať niektoré pracovné pozície netradične, prostredníctvom video rozhovorov. Tento projekt zožal veľmi pozitívne reakcie, najmä zo strany zamestnávateľov a to nás povzbudilo tento projekt rozvíjať ďalej.

Video rozhovor s pracovnou ponukou pre zásielkovňu

Vychádzajúc z našich vlastných skúseností sme prišli k záveru, že kvalitní ľudia z ecommerce sféry málokedy prichádzajú z „tradičných“ pracovných portálov. Príčinou môže byť práve to, že ich navštevuje obrovské množstvo ľudí z rôznych pracovných oblastí. Na druhej strane sú pracovné ponuky, ktoré sú tak isto veľmi rôznorodé. Záujemcovia o prácu často nemajú jasnú predstavu o tom, čo by vlastne chceli robiť a firmu do ktorej sa hlásia ani nepoznajú. Do emailových schránok spoločností potom prichádza veľké množstvo nerelevantných životopisov, ktorými sa personalista alebo manažér musia prelistovať.

Kvalitní ľudia z ecommerce sféry málokedy prichádzajú z „tradičných“ pracovných portálov.

Prečo inzerovať ponuky u nás?

Ecommerce Bridge prichádza s alternatívou, kde je cieľová skupina ľudí menšia, ale za to omnoho relevantnejšia. Spoločnosti sa u nás prezentujú svojimi odbornými článkami a rozhovormi a potenciálni záujemcovia zasa presne vedia o čom pracovné pozície sú. Toto spojenie nám dávalo zmysel a preto sme oslovili našich partnerov, ako aj nové spoločnosti a sekcia sa rýchlo naplnila. Vieme, že v sfére ecommerce stále nie je dostatok kvalitnej pracovnej sily. Ďalšou výhodou inzercie u nás je preto možnosť osloviť kvalitných ľudí, ktorí momentálne aktívne novú prácu nehľadajú.

Sekcia s pracovnými ponukami na Ecommerce Bridge Slovensko

Veríme, že tento nový projekt bude užitočný pre všetky strany a my spoločnostiam prinesieme veľa spokojných zamestnancov.

Sledujte nové pracovné ponuky a v prípade záujmu o inzerciu u nás, vyplňte formulár pomocou: „pridať job“ alebo nás priamo kontaktujte emailom.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Veronika Pečimon Hesková

Editor Of Chief Ecommerce Bridge

V Ecommerce Bridge sa venuje najmä komunikácii s autormi, editovaniu a publikovaniu článkov a video rozhovorov. Má na starosti celý chod projektu, inovácie, propagáciu a všetko spojené s obsahovou stránkou.


Posledné
Obľúbené
  • Kategórie

  • Podcasty

  • O nás

    Pravidlené novinky, rozhovory a dlhodobý obsah pre majiteľov eshopov a ecommerce marketérov. To je Ecommerce Bridge.

  • Tlačové správy