Zaujíma ma
11. októbra 2018

Štefan Polgári

Managing Director Ecommerce Bridge
11. októbra 2018

3,2,1 … Projekt Ecommerce Bridge štartuje

1 min čítanie

Po niekoľkých mesiacoch komunikácie, „hrotenia“ autorov a príprav je Ecommerce Bridge konečne vonku – magazín pre ecommerce scénu, marketérov a majiteľov e-shopov.

Prečo vznikol?

Tento článok bude trošku osobnejší 🙂 Bridge som postavil preto, lebo som od malička chcel byť novinár. Písal som do časopisov, zakladal redakcie, robil recenzie na telefóny a ďalšie žurnalistické veci. Minulý rok som začal natáčať rozhovory pre magazín siete Dognet. Bolo ich celkovo 17 a nejaké ďalšie mám aj na blogu.

Tak som si povedal, že je škoda točiť to len pre Dognet alebo blog. Preto som začal uvažovať o projekte, z ktorého vznikol Ecommerce Bridge. Proste ma to baví, tak prečo nie.

Profesionálny obsah

Samozrejme, písať kvalitný obsah a byť „expertom“ na všetko, je nereálne. Z toho dôvodu som zvolil koncept na štýl firemného „guest blogingu“. Každá agentúra alebo projekt má svojich odborníkov a práve im dávame priestor. Všetky články majú svojho autora a zverejnená je aj firma, ktorá za človekom stojí. Žiadne hard-self promo, ani omáčky. Kvalitný obsah na rôzne témy.

Od profesionálov, pre profesionálov.

Win-win

Autor aj agentúra sa môže  odborným textom prezentovať na odbornom médiu a médium má zase kvalitný obsah. Win-win 🙂

Pridajte sa!

Ak ste autor z „fachu“ a chcete písať, stačí sa mi ozvať na polgari@ecommercebridge.com. Máte firmu a máte kvalitných autorov? Znova, som tu pre vás, pripravený poskytnúť vám priestor.

Teším sa na vás a verím, že projekt splní svoje ciele. O pár dní spustíme aj českú verziu, ktorá má iných autorov a čiastočne iný obsah.

 

 

Autor článku

Štefan Polgári

Managing Director Ecommerce Bridge

Zakladateľ a vedúci projektu Ecommerce Bridge. Online marketingu sa venuje už viac ako 10 rokov a okrem Ecommerce Bridge vedie aj Affiliate sieť Dognet.


Posledné
Obľúbené
  • Kategórie

  • Podcasty

  • O nás

    Pravidlené novinky, rozhovory a dlhodobý obsah pre majiteľov eshopov a ecommerce marketérov. To je Ecommerce Bridge.

  • Tlačové správy